Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Martin Pavlík zbiera ďaľšie úspechy

Štvrťanský atlét Martin Pavlík opäť zabojoval. V priebehu troch týždňov rozšíril svoju zbierku o 4 medaile.

Svojím prvenstvom na Krajských atletických pretekoch stredných škôl si 4.júna 2009 vybojoval postup na Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v atletike ktoré sa uskotočnili 23.júna 2009 v Trnave, kde v pretekoch na 800m skončil na 2. mieste. Zároveň vo švédskej štafete (100,200,300,400m) obsadil   1. miesto. O týždeň na to si vybojoval na Majstrovstvách Slovenska mužov 7.miesto časom 1:58,46 keď si vylepšil osobný rekord o viac ako 1 sekundu. Poslednú medailu vybojoval na medzinárodných pretekoch v Českej republike na Európskom atletickom mítingu v Brne , keď obsadil 2. miesto v behu na 800m.